,,Na dne často nájdeš perly,,

Autor: Leonard Kristián Menel Menel | 8.11.2018 o 20:28 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  458x

Nechceme byt sami. Pretože keď sme sami je pravdepodobne že budeme musieť celiť sami sebe, pravému obrazu o sebe. A- to je ten najväčší boj, najťažšia práca. Lenže až na dne....Nájdeš základy. Základne pravdy o samom sebe...

Skôr než to zo mňa vyprší.. Trochu O Strachu Bolesti a SebaNeláske.
Čo sprievodcovia povedali a vysvetlily..

Sprievodcovia vyučujú v posledne dni a vyučujú snáď najviac ako doteraz kedy bolo, mňa určite áno.O tom čo znamená ľudské dno na ktorom sa hľadajú perly. Perly poznania o samom sebe.
Nechceme trpieť. Ako ľudia často nechceme prežívať bolesť. Prezívať Krach straty, ľudské dno.Utekáme. Akokoľvek. Nechceme byt sami. Pretože keď sme sami je pravdepodobne že budeme musieť celiť sami sebe, pravému obrazu o sebe. A- to je ten najväčší boj, najťažšia práca. Lenže až na dne....Nájdeš základy. Základne pravdy o samom sebe, realitu seba, ktoré ak niesu v poriadku...Môžeme isť akokoľvek extra rýchlo hore...Vždy sa cela stavba zosype.
Na štvrtý pokus na tretí na piaty sa dostávame dolu pretože sa potrebujeme transformovať.Pochopiť sa, PRIJAT sa, ZACAT milovať SA, utešiť SA, TESIT sa, Hladiť sa na duší SÁM. A potom...Nepotrebujeme aby nás činil šťastnými svet, partner, okolie...nemusíme nikoho viniť.Nie je už dôvod.

KEBY SME NA CELOM SVETE SAMI.... CO BI SME ROBILI AK ZIVOT JE DAR? UZ NEZILI DALEJ...? Ostali bi nám na dosah ruky tie iste maličké i veľké momenty šťastia
Pokilaľ ich ako radostne vezmeme.. Ostalo bi na nás rozhodnutie vidieť svet a život ako trest alebo výzvu, dar, skúsenosť. SAMI bi sme zažívali a keby sme sa to naučili v plnosti v rozhodnutí ZE SOM A BUDEM NAJSTASTNEJSOU BYTOSTOU na svete po všetky zvisne dni čo tu ešte
Budem.. O čo bi sme boli v úplne inom stave stretnúť potom po roku jednu jedinú bytosť. Ou 
Jak veľmi bi sme si ju vážili ALE S ROZDIELOM ZE BI SME MALI CO DAT, UKAZAT, ZDIELAT.
(nie vyžadovať, zúfalo tužiť, brat ) v prirodzenom stave bi sme si vymieňali nezištné( prirodzený zdravý stav).

Koľkí z nás sú v tomto stave? Tuto tému rieši celý svet, dokola stále, JA ROVNEZ. Učíme sa ju.
Pretože minule generácie nás to zabudli naučiť. NEOBVINUJME ich za to ale buďme vďačný ak sa
Toto kľúčové poznanie k nám dostáva...Môžte aj nemusíte sa modliť za SILU ostať SAMI a začať k sebe pristupovať správne...Tak či tak Vám nič iné neostane, vesmír a prozreteľnosť nás takto školy. Aj ja som pred tým utekal koľko bolo možné najviac ako bolo možné, pred sebou samým. 
Príde čas keď to možné nebude ale je to veľká milosť. Milosť dostať poznanie spoznanie a silu veci meniť od JADRA.. BOLÍ ? Verte že tam hore keď všetko cela hra a dejisko pozemské skončí...NEBUDE premeny a zážitkov bolestí...Nič sa už zážitkom v dokonalom svete nenaučíte spôsobom akým na zemi prezívate skrz všetky druhy a stupne STRAT trápenia to čo tu. STUPIENKY BOLESTÍ a PREZITKOV ktoré spolu tak či tak zdieľame všetci skrz morfogenetické pole. Všetko čo ste prezívali dnes VY už niekto prežil alebo prezíva tiež.
Aby človek videl svet a vidí potom inak aj sám seba, najväčšie straty a naspäť nachádzania, najväčšie opustenia a 
Znova nachádzania (neviete ako vám niekto veľmi chyba a akú ma pre vás cenu často pokým o neho neprídete, o čo 
Silnejšie sú potom okamihy a čas po znovanájdení sa, vtedy ma láska silnú tvar význam obsah oveľa väčší a väzíte si 
Každú jednu minutú po zvyšok času-vecnosti)

A ešte plus a znova opakovanie- Nie je možné nikoho stratiť ani sám seba pretože sa vraciame naspet a domov a zasa speä, v kruhu svojich milovaných blížnych spriaznených. Všetci odchádzajú na druhu stranu zrkadla ale niekam na zem ale stále existujú sú a mi ich milujeme dobrovoľné ďalej, púšťame prajeme im vesmírne šťastie, no nemozeme o nikoho prijst ( aj/ani keby on tuto pravdu nevnimal ) .

Kto bude mať záujem moje vedome vedené meditácie a Kurzy čoskoro možné navštevovať kde skrz 
Liečivé Meditácie Kibalion (FB stranka Aryatemplum ) a Vedené nastavovanie vedomia a podvedomia pretvoríme a transformuje v sebe a následne aj svojom živote svoje smerovanie, emócie, bloky, energie.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Kočner mal viac advokátov, ktorí sa k nemu nehlásili

Šabík ku kauze motákov vypovedal len nedávno.

Dobré ráno

Dobré ráno: Čo sa vám stane, keď sa kamarátite s Kočnerom

Bývalý generálny prokurátor čelí ešte aj disciplinárnemu konaniu.

Fico si na rehabilitáciu vybral kaštieľ s nejasným pozadím

Bývalý premiér po dlhom čase naznačil, kde v súčasnosti býva.


Už ste čítali?