Jóga, Mantra, Buddha a LUNA centrum

Autor: Leonard Kristián Menel Menel | 13.2.2019 o 21:05 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  420x

Jóga, Mantra, Budha, a modlitba. Energia, liečenie , čakra, aromaterapia sú slová ktoré sa dajú počuť v poslednej dobe akosi častejšie.. Do povedomia ľudí v poslednom desaťročí začali vstupovať možnosti obnovných prúdov...

  

Jóga, Mantra, Budha, a modlitba. Energia, liečenie , čakra, aromaterapia sú slová ktoré sa dajú počuť v poslednej dobe akosi častejšie.. Do povedomia ľudí v poslednom desaťročí začali vstupovať možnosti obnovných prúdov východných náboženstiev a učení, a spolu s nimi taktiež ponuka učení pôvodných slovanských, západných juho či severoamerických. Každý si z nich môže vybrať svoj smer. To niečo, čo ho ťahá už len pri vytlačených tituloch knižky v obchodnom centre sa k nemu akosi postupne zacne dostávať. Začína to myšlienkou a často celý rad okolností človeka dovedie k akémusi hľadaniu. Hľadaniu čohosi nového, čo dokáže občerstviť dušu.

Dodať kľud v uponáhľanej dobe a dá širsí rozmer a význam životu ako celku. Či chceme či nie, naša myseľ sa začína pohrávať z myšlienkami na duchovno, a naše zastaralé hranice a bariéry zabehnutých smerov našich klasických životných koľajníc sa začínajú otriasať. Hľadáme to niečo , hľadáme čosi nepomenované pri prvých šialkach čaju v čajovniach, skúmame mandaly, symboly, knihy, hľadáme seba. Hľadáme sa v úsmevoch ľudí ktorí akoby to niečo už mali, hľadáme lásku v letmých pohľadoch či objatiach ludí, ktorí žijú už akousi vedomou iskrou, záhadnou črtou, ktorá ich robí šťastnými napriek tomu, že možno nemaju najnovšiu škodu octaviu, ani splatený dom, ani plnohodnotnú trvalú prácu. Človek v intuitívnom hľadaní môže začuť tichý hlas svojho vnútra, ktorý ho začne ťahať k vypovedaniu otázok ktoré nim pulzujú, k duchovnej a duševnej potrave, a pomaly ale isto podstupuje prvý odvážny krok skúsiť sa priblížiť k čomusi novému, tajomnému ,lákavému a túži to čosi nájsť. My sme preto stvorili  duchovné centrum pre osobnostný rozvoj.

Pre všetky hľadujúce dušičky, ktoré sú hladné po odpovediach, po duchovnom raste, potrave srdca, hľadajúce prameň k odpovediam a k osvieženiu mysle. Priestor, v ktorom si v množstve prednášok, školení, kurzov alebo len obyčajných posedeniach a debatách pri čaji človek môže nájsť to svoje, ktoré sa tak málo vyskytuje v bežných kruhoch  ludí  uzatvorených do seba.

Sami pozname aké boli naše prvé kroky, prvé stránky duchovných kníh o meditáciách, o spiritizme, či mágii, o liečitelstve či prvé romány s danou tematikou. Ako sme sa hľadali a isto-neisto stretávali prvé spriaznene duše v tomto poznávacom putovaní, ktoré u niekoho trvalo roky pokým objavil svoj vnutorný svet, svoje shangri -la v sebe a pokým objavil bytosti podobne napojené na kozmické vedomie, na prvé poznatky o duši, o človeku , o karme a astrálnom svete. A preto aj tento náš priestor, naša komunita, združenie kde dokážeme pomôcť a podať pomocnú ruku začať sa prebúdzať do hladania vlastných prvých krokov v tomto svete plnom prekvapení poznania, nových zážitkov, priatelov a smerov. Najdôlezitejší je stály priestor a uprimne srdce ludí, ktorí sa budú s pokorou snažiť Vás vždy povzbudit, pochopiť, motivovať. Priestor kde môžete zdielať svoje prvé poznatky, aj druhé aj tretie :-) .  Začať sa dá jednoduchými navštevami meditácii, jogou, čajovým stretnutím v piatky namiesto utápania sa v alkohole a nikotíne, popozerat film s tibetskou temastikou a zdieľať svoje dojmy v prostredí, kde nemusíte riešiť čo si kto o vás pomyslí...

K čomu pridávam jedno z najkrajších biblických prísloví ,,kto sa chce stať múdrym, nech sa stane najprv bláznom,, Šalamún (Kniha Kazateľ )

 

Pozývame Vás týmto článkom zaroven na naše stránky www.LUNABB.SK

A Na náš Facebook,, Luna-Bystrica,,

Nájdite si svoj smer, svoju cestu, svoj zážitok z prítomného okamihu, a zdielajte ju do sveta.

Prebuďte sa a nájdite svoj vnútorný mier, pokoj a pestujte svoj rozvoj po celej stránke bytosti. To sa týka mysle, duše, ducha aj tela. U nás je možnosť vybrať si z takmer každodenných prednášok, ktoré si môžete vybrať podľa vlastnej intuície ,,kam Vás to najviac ťahá ,, a my sa potešíme keď nás navštívite aj s priateľmi. Budeme sa na Váš tešiť a zatiaľ Vám prajeme Radosť, Pokoj a Vnútorný Mier.

(čoskoro pribudnú ďaľšie články o našich zakladateľoch, o rozvíjajúcom sa centre , magických kurzoch , masážach v našom centre a iné )

 Namaste.                         Arya ( lektor a správca centra LUNA BB ) 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Život na Slovensku sa opäť obmedzuje, začína sa miernejší lockdown (prehľad)

Zákaz vychádzania sa netýka cesty do práce, na Orave a v Bardejove treba i test.


Už ste čítali?